O autorze
Tagi
środa, 21 marca 2012

Świecznik - lampion ozdobiony czerwonymi makami.

wtorek, 13 marca 2012

Szklany kielich oklejony białym papierem ryżowym i motywem różowej lilii, wykończony złotą lamówką.

 

wtorek, 06 marca 2012

A tak wyglądają z zapaloną świeczką typu "light" po zmroku...

Bardzo romantycznie prawda?

Kielich-świecznik i miseczka oklejona papierem ryżowym w kolorze białym i zielonym, ozdobiona motywem fioletowych Tulipanów. Brzegi ożywiłam fioletową konturówką. Wygląda bardzo kolorowo jak na wiosnę przystało.

Tulipanowy zestaw stanowią:

szklany świecznik, talerz do ciasta i miseczka na cukierki lub owoce.

Szklany kielich oklejony papierem ryżowym w kolorze ecru ze złotą nitką, ozdobiony tulipanami. Brzeg wykończony złotą lamówką. Lampion efektownie wygląda z zapaloną świeczką typu "light". Razem z miseczką i talerzem stanowi ładny zestaw dekoracyjny do salonu.

 

Miska ozdobiona motywem pomarańczowo-brązowego tulipana. Może być ozdobą salonu razem z pozostałymi elementami zestawu. Można w niej podawać słodycze lub ciasteczka.

Komplet kończy talerz ozdobiony tym samym motywem "pomarańczowego tulipana " co lampion i miseczka. Całość będzie doskonale wyglądać na stole.

poniedziałek, 05 marca 2012

Lampion w kolorze kości słoniowej z motywem delikatnych różyczek. Wykończony został złotą lamówką.

Chociaż za oknem słońce świeci to jeszcze zima nie odpuszcza i mrozi. Ale dlaczego nie wpuścić troszkę wiosny do domu? Dlatego typowo wiosennie ozdobiłam wieszaki na ubrania. Będą doskonale wyglądać w pewnym przedpokoju:)

Wieszak w kolorze ecru i brązu z efektem spękań jednoskładnikowych i przecierką. Ozdobiłam motywem bratków i polakierowałam kilkoma warstwami lakieru. Wieszak może być doskonałym elementem dekoracyjnym w przedpokoju.

 

A tak wygląda z zapaloną świeczką "light". Nastrojowo i romantycznie...