O autorze
Tagi
piątek, 29 marca 2013

Gdy nadejdą Święta Wielkanocne,

niech nadzieja i radość

zastukają do Waszych drzwi.

A Wielkanoc przyniesie

pomyślność i szczęście

i piękny uśmiech każdego dnia.

Jaja akrylowe 12 cm ozdabiane wewnątrz motywami wielkanocnych zajączków i wiosennej różowej primulki. Trzecie z jaj oklejane papierem ryżowym z kurczakami.

 

Wydmuszki z jaj kurzych z motywami kolorowych krokusów.

Wydmuszki gęsie z wiosennymi kwiatkami i wielkanocnymi zajączkami, kurczakami i jajami.


Wiosenne kolorowe świeczniki rozświetlą śnieżne wiosenne dni (wieczory). Wybrałam zwiastuny wiosny: krokusy, tulipany, stokrotki i żonkile. Dół świeczników pokryłam pastą strukturalną pomalowaną na zielono. Całość wykończyłam beżową koronką.

Drewniane pudełko bejcowane w kolorze olchy. Na bokach zastosowałam szablon - relief gipsowy kwiatek, który delikatnie przetarłam pastą miedzianą i czerwoną porporiną. Natomiast wieczko pudełka pocieniowałam w kolorach wiśni, czerwieni, różu i bieli. Całość pokryłam spękaniami dwuskładnikowymi, które wypełniłam miedzianą wcierką. Lubię ten efekt spękań. Mam nadzieję że prezent spodoba się nowej właścicielce :)

wtorek, 19 marca 2013

Drewniany świecznik 20 cm na kwadratowej podstawce. Dół bejcowany na kasztanowo, góra w kolorach wiśni, różu i bieli.

Drewniana ramka na zdjęcie 21x15 bejcowana na ciemny brąz i przecierana. Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest kwiatek - reliefowy ornament przetarty złotą i miedzianą pastą.

wtorek, 12 marca 2013

Kolejny zestaw makowych świeczników - tym razem w towarzystwie butelki-wazonika. Do zdobienia "wazonika" wykorzystałam pastę strukturalną i żelową oraz perły w płynie. Nie mogło tez zabraknąć moich ulubionych spękań, tym razem dwuskładnikowych.


Kolejne świeczniki - tym razem w brązową krateczkę. Pomarańczowa tasiemka i góra pomalowana tym samym kolorem rozwesela świeczki i dodaje uroku.


Prostokątny talerz ozdobiony motywem storczyka. Do kompletu zrobiłam

chustecznik z podobnym motywem.

poniedziałek, 04 marca 2013

Słoiczki na przyprawy: pieprz w ziarnach, papryka słodka, chilli, bazylia, oregano, tymianek, majeranek, zioła do ryb, czubryca zielona i czerwona, schoarama, liść laurowy, ziele angielskie, curry i wiele innych. W sumie zrobiłam 20 szt. - wszystko dla Małgosi.